eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Witamy się, bo się dawno nie widzieliśmy

Re: Witamy się, bo się dawno nie widzieliśmy

Postprzez Jai pur » sobota, 17 września 2016, 19:33

rbit9n napisał(a):
Jai pur napisał(a):
rbit9n napisał(a):jakby wazon był w Dorohusku, to faktycznie by było niedaleko z Chełma, ale do Kolby? to raczej nie.

nie no, masz rację, jak nie mam blisko, a wręcz daleko, to zupełnie sensu nie ma
ale będę śledził, jakby kiedyś ten Dorohusk doszedł do skutku...

ale, jak uważasz, że blisko to wbijaj, bo wierz mnie, bliżej nie będzie. następny jak nie w Wawie, to w Poznaniu będzie.

rbit9n, proszę Cię, nie brnijmy w to. Rozważania na temat odległości są niepoważne, świat o dawna jest trochę większym podwórkiem.
Dałeś mi jasny przekaz, a ja nie zamierzam tu niczego forsować. Sprawa jest natury towarzyskiej przecież. A w towarzystwie lepiej jak jest miło, a nie niezręcznie.
Jai pur

Postprzez Franz » sobota, 17 września 2016, 21:08

Dla rbita świat nie jest większym podwórkiem. I dlatego on jak ten Mahomet siedzi na tym swoim podkarpaciu i cała banda dopiero musi się tam zjechać, żeby łaskaw był się spotkać. Odległości są względne.
http://maciejfrankiewicz.com/
Franz

Postprzez !AGresT » niedziela, 18 września 2016, 12:33

E no, nie rób tak, żebym musiał po stronie rabina stawać, no bo ten...
We Wrocku był? Był. W Warszawaowie był? Był. No.
Jestem nie tylko prezesem klubu pięknych fryzur, ale także jego członkiem.
!AGresT
Adam

Tytul konta (opis): Adam

Postprzez rbit9n » niedziela, 18 września 2016, 13:39

Jai pur napisał(a):
rbit9n napisał(a):
Jai pur napisał(a):
rbit9n napisał(a):jakby wazon był w Dorohusku, to faktycznie by było niedaleko z Chełma, ale do Kolby? to raczej nie.

nie no, masz rację, jak nie mam blisko, a wręcz daleko, to zupełnie sensu nie ma
ale będę śledził, jakby kiedyś ten Dorohusk doszedł do skutku...

ale, jak uważasz, że blisko to wbijaj, bo wierz mnie, bliżej nie będzie. następny jak nie w Wawie, to w Poznaniu będzie.

rbit9n, proszę Cię, nie brnijmy w to. Rozważania na temat odległości są niepoważne, świat o dawna jest trochę większym podwórkiem.
Dałeś mi jasny przekaz, a ja nie zamierzam tu niczego forsować. Sprawa jest natury towarzyskiej przecież. A w towarzystwie lepiej jak jest miło, a nie niezręcznie.

dlaczego uznałeś, że jesteś (miałbyś być) persona non grata? tylko dlatego, że napisałem, że według mnie 200 km (ca. 3 godziny samochodem) to wcale nie jest blisko?
to tak jak wszyscy uważają, że w Bieszczady jest blisko z Rzeszowa. ale jak powiedzieć, że to też jest prawie trzy godziny jazdy, to stwierdzają, że faktycznie, wcale nie tak blisko.

Franz napisał(a):Dla rbita świat nie jest większym podwórkiem. I dlatego on jak ten Mahomet siedzi na tym swoim podkarpaciu i cała banda dopiero musi się tam zjechać, żeby łaskaw był się spotkać. Odległości są względne.

!AGresT napisał(a):E no, nie rób tak, żebym musiał po stronie rabina stawać, no bo ten...
We Wrocku był? Był. W Warszawaowie był? Był. No.

no właśnie. byłem też w styczniu na zjeździe wyborczym w Jachrance, co wiązało się z taką logistyczną gimnastyką, że dopóki Antek nie podrośnie wystarczająco, to nie będę się ruszał dalej niż za Tarnobrzeg.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonů takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez Jai pur » niedziela, 18 września 2016, 21:59

rbit9n napisał(a):dlaczego uznałeś, że jesteś (miałbyś być) persona non grata? tylko dlatego, że napisałem, że według mnie 200 km (ca. 3 godziny samochodem) to wcale nie jest blisko?

wcale tak nie uznałem, tym bardziej, że Maciek zapytał, czy się zjawię w Kolbuszowej
i nie tyle chodzi o to co napisałeś, lecz kiedy - zachęcająco to nie zabrzmiało, tylko tyle

niezła telenowela się z tego zrobiła;)
Jai pur

Postprzez AndreV » czwartek, 22 września 2016, 16:31

Jai pur jak bede jechać to jak dotrzesz do Lublina to z chęcią Cie zgarne ;)
“When you photograph people in color, you photograph their clothes. But when you photograph people in black and white, you photograph their souls” Ted Grant
AndreV

Postprzez Jai pur » czwartek, 22 września 2016, 23:37

AndreV napisał(a):Jai pur jak bede jechać to jak dotrzesz do Lublina to z chęcią Cie zgarne ;)

Dziękuję bardzo, choć jeszcze nie wiem, czy będę obecny. Za dwa dni jadę na tydzień zdjęcia robić. Jak wrócę, to będę musiał powiedzieć, że znów jadę:)
Odezwę się wcześniej.
Jai pur

Postprzez Franz » piątek, 23 września 2016, 10:57

Jai pur napisał(a):Jak wrócę, to będę musiał powiedzieć, że znów jadę:)

Kto tu mówi o robieniu zdjęć? :)
Franz

Postprzez miron » piątek, 23 września 2016, 13:45

Jai pur napisał(a):Za dwa dni jadę na tydzień zdjęcia robić. Jak wrócę, to będę musiał powiedzieć, że znów jadę:)

ale to za tydzień na dwa dni ;-)
If you can't say anything nice...
Welcome to the club!

Mirek
analogowo
miron
ponownie analogowy

Tytul konta (opis): ponownie analogowy

Postprzez Franz » piątek, 23 września 2016, 14:05

No nie za tydzień, tylko za dwa!