eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Kserkop - moje boje

Kserkop - moje boje

Postprzez zdyboo » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 08:58

Witam,

Przepraszam za opóźnienie, ale weekend był intensywny. ;)

Zamówienie na AOrtę w twardej oprawie złożyłem 31 lipca. Zapłaciłem za pomocą Dotpay z którego niemal natychmiast dostałem potwierdzenie, że pieniądze zostały przelane na konto Kserkopu. Po tygodniu status zamówienia nadal potwierdzał, że moje zamówienie oczekuje na płatność. Zadzwoniłem do Kserkopu z chęcią wyjaśnienia problemu, ale właściwie nie dano mi dojść do głosu, za to powiedziano, ze zamówienie dzisiaj wyjdzie. Skoro wyjdzie, znaczy OK, a to problem tylko nieaktualnego statusu na stronie Kserkopu. Po kilku dniach miałem powtórkę z rozrywki. Po kolejnych kilku dniach dostałem w końcu namiar na osobę zajmującą się dystrybucją AOrty. Wyjaśniono mi, że tydzień czasu zbierali zamówienia, potem rozpoczęto drukowanie i stąd to opóźnienie, ale już dziś (14.08) na 100% wychodzi, że dostanę potwierdzenie z UPS i w piątek (16.08) mam magazyn u siebie. Faktycznie dostałem potwierdzenie z UPS oraz mejla od człowieka z Kserkopu, że zostało wysłane zamówienie za pobraniem, bo nie mają mojej wpłaty zaksięgowanej.
Odesłałem potwierdzenie z Dotpay oraz potwierdzenie wpłaty z mojego banku i do tej pory trwają wyjaśnienia. Co prawda ja więcej dzwonię do Kserkopu niż oni do mnie, no ale to przecież ja dwa razy zapłaciłem za magazyn i to mnie zależy na odzyskaniu pieniędzy.

Pomijam już fakt, ze wysyłka nastąpiła dopiero 16.08 wobec czego magazyn miałem dopiero 19.08 u siebie i musiałem zorganizować odbiór przez sąsiadkę, bo zamawiając nie sadziłem, ze przez prawie trzy tygodnie będą realizowali zamówienie.

Obawiam się, że to może być moje ostatnie zamówienie AOrty drukiem. Na razie jestem co najmniej zniesmaczony jakością obsługi klienta.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Tytul konta (opis): kolekcjoner

Re: Kserkop - moje boje

Postprzez rbit9n » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 09:09

to mi przypomina jak kupiłem na aukcji przez "kup teraz" fotelik samochodowy recaro, fotelik który nie istniał. ale już we wtorek będzie dostawa i mi wyślą. i tak przez miesiąc. dopiero kiedy zagroziłem, że zgłoszę sprawę na milicję, fotel się znalazł, ale nie ten wylicytowany, tylko już z nowego wypustu. także finał sprawy był taki, że kupiłem nową edycję za starą cenę. szkoda tylko, że mnie to tyle nerwów kosztowało.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonů takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez doktor » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 11:02

A tak z ciekawości, czy padło ze strony firmy słwo "przepraszamy, to nasza pomyłka"?
doktor

Postprzez zdyboo » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 12:19

doktor napisał(a):A tak z ciekawości, czy padło ze strony firmy słwo "przepraszamy, to nasza pomyłka"?

Konrad, Ty marzycielu. :)
Może jeszcze padnie, choć telefon milczy jak zaklęty.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Postprzez donkiszot » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 12:41

Z mojej strony doświadczenia z Kserkopem też nie są najlepsze. Mam ich na miejscu, więc wysyłkowych przebojów brak, ale w cztery oczy rozmowa też jak ze ścianą. Pomyłki, niedopatrzenia, niezrealizowania. Podziękuję, nie polecam.
donkiszot

Postprzez Gundrum » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 12:51

Z drugiej strony, poza tym, że papier jest bardzo cienki, album wygląda dobrze.
Nie przepadam za wątróbką.
----------------------------
Pozdrawiam,
Tomek
Gundrum
von Grynberg

Tytul konta (opis): von Grynberg

Postprzez miron » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 14:32

ja też mam niemiłe wspomnienia ze niezrealizowanej współpracy z Kserkopem.
Zamarzył mi się autorski album, taki jak nasz AOrtowy. Rozmawiałem z p. Markiem, byłem u niego na stoisku na targach w łodzi. Ustaliliśmy szczegóły. Po wysłaniu kilku zdjęć miałem dostać poglądową rozkładówkę. Wysłałem zdjęcia i od kilku miesięcy cisza. Może nakład był za mały?
Ja już zrezygnowałem ze współpracy. Jakby ktoś miał namiary na sprawdzonego producenta, proszę o info.
If you can't say anything nice...
Welcome to the club!

Mirek
analogowo
miron
ponownie analogowy

Tytul konta (opis): ponownie analogowy

Postprzez zdyboo » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 14:43

Mirku, ja swój album z zeszłego roku drukowałem w blurb. W tym roku powtórka z rozrywki raczej będzie. Szybko i konkretnie, a co do cen, jak porównywałem z polecanymi na nikoniarzach drukarniami cyfrowymi wychodziło bardzo podobnie.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Postprzez miron » poniedziałek, 26 sierpnia 2013, 20:08

dzięki za informację. Już zassałem program. Będę miał teraz kilka dni spokoju, to powalczę. Zobaczymy.
If you can't say anything nice...
Welcome to the club!

Mirek
analogowo
miron
ponownie analogowy

Tytul konta (opis): ponownie analogowy

Postprzez doyen » wtorek, 27 sierpnia 2013, 08:18

Można takie rzeczy zrobić nawet lepiej w kraju. Blurby jakiś czas temu lubiły się rozlatywać. Ja natomiast polecam http://krukbook.pl/ i http://empresseart.com/pl/
doyen

Następna strona

Powrót do AOrta Magazine