eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Album AO - numer 1

Re: Album AO - numer 1

Postprzez poor » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 09:44

Czyli czekamy na sygnal...
poor
tylko pytam

Tytul konta (opis): tylko pytam

Postprzez Franz » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 09:58

Żadna choinka. Gadalismy z Konradem, album powinien byc przed jego wyjazdem, tj. w przeciagu miesiaca. Cena oscyluje kolo 36 PLN. Dodatkowo wysylka dla osob spoza Warszawy, Wroclawia i Trojmiasta (tam pojda 3 paczki i stamtad beda rozsylane dalej).
http://maciejfrankiewicz.com/
Franz

Postprzez samek » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 10:09

Frankie Goes to Hollywood napisał(a):Żadna choinka. Gadalismy z Konradem, album powinien byc przed jego wyjazdem, tj. w przeciagu miesiaca. Cena oscyluje kolo 36 PLN...

Sugerowałbym doprecyzowanie. Bo za taką kasę, to w sumie mógłbym wziąć 3.
samek

Postprzez Franz » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 10:21

To jest cena brutto, ktora wychodzila na wczoraj wieczorem. Dziś wycena Konrada ma zostac zweryfikowana przez drukarnie, ale nie powinna ulec drastycznej (>10%) zmianie. W cenie sa 3 wysylki - do Warszawy, Wroclawia i Trojmiasta. Osoby zamawiajace egzemplarz/-e mieszkajace w tych miastach lub ich okolicach moga się pofatygowac do ktoregos z nas po odbior osobisty. Do osob mieszkajacych dalej bedziem wysylac poczta, czyli + ok. 5 PLN na list polecony. Precyzyjniej wypowie się Dottore, jak bedzie znal ostateczna wycene (prawdopodobnie dziś).
Franz

Postprzez zdyboo » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 10:27

Wcale nie 5 złotych na list polecony.
Chyba, ze komuś nie przeszkadza poobijany album. Mnie w każdym razie sumienie nie pozwoli w zapakowanie albumu tylko w kopertę bąbelkową.
Osoby, które kiedykolwiek otrzymały ode mnie przesyłkę wiedzą jak pakuję.
Ja bym zatem liczył 11 PLNów za paczkę priorytetową.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Tytul konta (opis): kolekcjoner

Postprzez Chory » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 11:07

Czyli na Wazonie bedę mogł osobiście zapłacić i odebrać?
Czy?
Chory
Kici, kici...

Tytul konta (opis): Kici, kici...

Postprzez Franz » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 11:09

Duza koperta + warstwa tektury lub kilka kartek zlozonego papieru na gore i dol i problemu nie widze. Jak Wojtkowi filmy do skanowania wysylam, to nawet babelkowej koperty nie uzywam, a po skanach sadzac nic tam nie jest pouszkadzane. Nie dramatyzowalbym.

Chory - tak. Z tymze musimy z Konradem i Tomkiem podzielic się do kogo ile egzemplarzy idzie i kto komu wysyla. Dla uczestnikow WAZONu egzemplarze wezme więc ja, bo Tomka jak wiadomo nie bedzie, a Doktor wylatuje dzien pozniej do Indonezji, dzięki czemu Darek bedzie mial dostawe pod drzwi. Gwarantuje, ze to jedyne wydawnictwo, w ktorym redaktor naczelny osobiscie realizuje dostawy interkontynentalne.
Franz

Postprzez doktor » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 11:11

Rozmawiałem z drukarnią cena finalna wynosi 35,77 zł za egzemplarz. W tej cenie poza drukiem wliczone są 4 wysyłki (1 egzemplarz sygnalny, nieoprawiony z wysyłką oraz 3 wysyłki finalne). Koszt wysyłki jest stały i wynosi 12 zł netto (14,76 zł brutto). Wysyłka z drukarni nie jest problemem, mogę dać im 30 adresów i roześlą. Rzecz polega na tym, że w tej kalkulacji przesyłka jest policzona solidarnie per sztuka. Jeśli jesteśmy w stanie zorganizować kilka punktów odbioru albumu ograniczyłoby to koszta.
doktor

Postprzez zdyboo » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 11:57

Konrad, ja myślę, że zostańmy przy początkowej koncepcji rozsyłki z trzech punktów.
Do listy z egzemplarzami podopisuję miasta, wg zadeklarowanych w opisie konta. Jeżeli ktoś jest w stanie odebrać z innego miasta niż to wpisane lub nie ma wpisanego miasta, proszę o podanie.
W przypadku gdy jest kilka osób z danego miasta myślę, że wystarczy jedna paczka i adresat dokona dalszej dystrybucji.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Tytul konta (opis): kolekcjoner

Postprzez jerezano » poniedziałek, 11 sierpnia 2014, 12:01

Ponieważ punktu odbioru w Poznaniu nie ma, muszę liczyć na przesyłkę. Wszystko mi jedno czy prosto z drukarni czy np. od Tomka (który doskonale, podobnież, pakuje albumy) ;)
W tej sytuacji to wziąłbym 3 (trzy) zamiast 2 (dwóch), które wstępnie zamawiałem... O ile to jest możliwe.
jerezano

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Album AO