eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

Album AO - numer 1 - wydanie papierowe

Re: Album AO - numer 1 - wydanie papierowe

Postprzez Mirek » czwartek, 18 września 2014, 11:44

Chłopaki, to nie tak. Nikt nie jest za oceanem, nie nawaliła żadna skrzynka pocztowa.
Doktor Was po prostu nie lubi :)
Mirek
Ranveer Singh

Tytul konta (opis): Ranveer Singh

Postprzez doktor » czwartek, 18 września 2014, 11:51

Nooo, ja tego nie powiedziałem
doktor

Postprzez wuzet » czwartek, 18 września 2014, 12:19

Nic się nie stało, Panowie nic się nie stało ... Dla mnie to naprawdę drobiazg ta pomyłka. Nie mniej można na przyszłość jej uniknąć ;-)
wuzet
Waldek

Tytul konta (opis): Waldek

Postprzez samek » czwartek, 18 września 2014, 12:56

doktor napisał(a):Nie chciałbym psuć miłego nastroju narzekaniami na przygotowanue materiału...

E no spokojnie tylko spokojnie. Jak pisze Waldek:
wuzet napisał(a):Nic się nie stało, Panowie nic się nie stało ... Dla mnie to naprawdę drobiazg ta pomyłka. Nie mniej można na przyszłość jej uniknąć ;-)

A właśnie w celu uniknięcia w przyszłości problemów można by popisać o tym co kulało. Na ten przykład o przygotowaniu materiału.
samek

Postprzez zdyboo » czwartek, 18 września 2014, 13:35

samek napisał(a):A właśnie w celu uniknięcia w przyszłości problemów można by popisać o tym co kulało. Na ten przykład o przygotowaniu materiału.

ZTCW to problemem było przysyłanie na raty oraz nie zachowywanie formatu opisu lub nazwy pliku.

Od siebie, jako osoby pracującej z tekstem dodam jeszcze jedno, ale nie traktuje tego jako problem, a raczej jako cechę charakterystyczną.
Skoro formuła albumu przewidywała notkę CV, to wypadałoby napisać nieco dłuższy tekst niż taki, który można wysłać SMS, jednym.
Ja rozumiem, że są osoby dostające blokady jak mają napisać coś co pójdzie do ludzi w odrobinę bardziej oficjalnej formie niż dyskusja na forum, ale jest kilka wyjść z tej sytuacji.
Można się na przykład posłużyć cytatem z literatury, filmu czy piosenki. Z reguły każdy coś takiego ma w głowie.
Można uciec nieco w nieco luźniejszą formę niż typowe CV, wymieniające co, gdzie i kiedy.
Można jako bazę potraktować już taką notkę która gdzieś się napisało, łatwiej się redaguje niż pisze.
Jak już jest kompletna amba, to polecam powiedzieć coś o sobie, to jest z reguły łatwiejsze, nagrać, przepisać i przeredagować.

Osobiście nie bardzo mogę sobie wyobrazić, że dorosła osoba nie umie napisać kilku słów o sobie.
Pozdrawiam,
Tomasz Zych
tomzych.com
zdyboo
kolekcjoner

Tytul konta (opis): kolekcjoner

Postprzez Mirek » czwartek, 18 września 2014, 13:38

zdyboo napisał(a):Można się na przykład posłużyć cytatem z literatury czy piosenki. Z reguły każdy coś takiego ma w głowie.

Cytat:

Oprócz Małkini wszystko się zgadza.
Mirek
Ranveer Singh

Tytul konta (opis): Ranveer Singh

Postprzez doktor » czwartek, 18 września 2014, 15:40

Czasu było mało, więc nie czepiałem się szczegółów. Moja prośba o konkretne opisanie plików i przygotowanie zdjęć była podyktowana odnalezienia się przy produkcji w 300 zdjęciach i opisach, zwłaszcza że nie wszystkie weszły. W większości przypadków nie mogłem również ich widzieć na forum bo był to materiał niepublikowany. Nie znam na wylot wszystkich prac i nie potrafię dopasować z palca podpisów. Chodziło również o to by redakcja mogła współpracować zdalnie.
Ideą było usprawnienie pracy i uniknięcie pomyłek, co jak widać nie do końca się udało.
doktor

Postprzez rbit9n » czwartek, 18 września 2014, 16:03

zdyboo napisał(a):
samek napisał(a):A właśnie w celu uniknięcia w przyszłości problemów można by popisać o tym co kulało. Na ten przykład o przygotowaniu materiału.

ZTCW to problemem było przysyłanie na raty oraz nie zachowywanie formatu opisu lub nazwy pliku.

Od siebie, jako osoby pracującej z tekstem dodam jeszcze jedno, ale nie traktuje tego jako problem, a raczej jako cechę charakterystyczną.
Skoro formuła albumu przewidywała notkę CV, to wypadałoby napisać nieco dłuższy tekst niż taki, który można wysłać SMS, jednym.
Ja rozumiem, że są osoby dostające blokady jak mają napisać coś co pójdzie do ludzi w odrobinę bardziej oficjalnej formie niż dyskusja na forum, ale jest kilka wyjść z tej sytuacji.
Można się na przykład posłużyć cytatem z literatury, filmu czy piosenki. Z reguły każdy coś takiego ma w głowie.
Można uciec nieco w nieco luźniejszą formę niż typowe CV, wymieniające co, gdzie i kiedy.
Można jako bazę potraktować już taką notkę która gdzieś się napisało, łatwiej się redaguje niż pisze.
Jak już jest kompletna amba, to polecam powiedzieć coś o sobie, to jest z reguły łatwiejsze, nagrać, przepisać i przeredagować.

Osobiście nie bardzo mogę sobie wyobrazić, że dorosła osoba nie umie napisać kilku słów o sobie.

are you drinking to me? nie wiem o co Ci chodzi Beniek, ale ja na przykład nie miałem zamiaru pisać o sobie. bo po co? I'm nobody, who are You?
a co do ostatniego zdania, to są rzeczy, które się gospodarzom domu nie śniły.

samek napisał(a):
rbit9n napisał(a):
wuzet napisał(a):Może na przyszłość dało by się podesłać każdemu pdf-a z jego częścią do sprawdzenia .

ja tam swojego pdf'a dostałem. czyżby pdf'y nie dochodziły za ocean?

To ja też jestem za oceanem? O mamuniuuu...

a ja żegluję po morzu sera.
"Cítíš? Cítíš to? Fenidon, chlapče. Nic jinýho na světě takhle nevoní. Miluju vůni fenidonů takhle po ránu."
Podplukovník Colonel William "Bill" Kilgore
rbit9n
Master of Disaster

GG: 185783
Tytul konta (opis): Master of Disaster

Postprzez poor » środa, 24 września 2014, 19:48

Dzieki Szanownemu SAMKOWI dotarl do mnie.Dzieki Jasiek
[url]Obrazek[/url]
poor
tylko pytam

Tytul konta (opis): tylko pytam

Postprzez !AGresT » środa, 24 września 2014, 20:20

O kurcze! Dostałeś nieostry egzemplarz!
Trzeba odesłać do doktora na kalibrację.
Jestem nie tylko prezesem klubu pięknych fryzur, ale także jego członkiem.
!AGresT
Adam

Tytul konta (opis): Adam

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Album AO