eltrakon - komputery, serwis, oprogramowanie
: Auto Komis : Monitory NEC : Fotografia Wydruki : Survival & Bushcraft Sklep :

[s] Okazyjnie Mamiya Sekor 55mm f4.5

Regulamin działu
Regulamin działu
1. Pamiętajcie, że wszystkie transakcje zawarte za pomocą tej giełdy są Waszym ryzykiem.
2. Prosimy o zgłaszanie do administracji forum ewentualnych, wszelkich nieuczciwości.
3. Dla przejrzystości ogłoszeń, w tytule przed nazwą sprzętu warto wpisać w kwadratowy nawias literę odpowiadającą transakcji [R] - sprzedam [Z] - kupię [P] - zamienię. Np. [P] Hasselblada na Zorki
4. Ogłoszenie MUSI zawierać dokładny opis i cenę.
5. Ogłoszenie MUSI zawierać numer seryjny sprzedawanego towaru. Chyba, że z oczywistych względów takiego numeru nie ma.
6. Ogłoszenie wisi przez 30 dni, potem jest automatycznie chowane w archiwum. Jeśli sprzęt się nie sprzedał, prosimy o ponowne wystawienie ogłoszenia, po tym czasie.
7. Ogłoszenia zdublowane będą kasowane, żeby nie było bałaganu i degrengolady. Zezwala się na dubel ogłoszenia na 1 dzień przed upływem 30dni od ogłoszenia pierwszego.
8. Uprasza się ogłoszeniodawców o kasowanie zdezaktualizowanych ogłoszeń.

[s] Okazyjnie Mamiya Sekor 55mm f4.5

Postprzez czmielek » niedziela, 6 listopada 2016, 00:40

Szkiełko do Mamć TLR. Najlepszy szeroki kąt w systemie. Mój egzemplarz jest w niezłym stanie. ostry kontrastowy. Przysłona sucha migawka działa jak należy. Szkła czyste bez pleśni. Na obiektywie celowniczym (górnym) mała ryska. Na szkle dolnym zdjęciowym pod światło widać drobne ryski od niewłaściwego czyszczenia ale nie mają one żadnego wpływu na zdjęcia. W szkiełku zgubił się uchwyt na pierścieniu do zmian wartości przysłony więc dorobiłem zastępczy który działa jak należy. mając na uwadze drobne niedoskonałości opisane wyżej cena okazyjna tylko 325zł.

Myślę że to niezła okazja dla usera a nie kolekcjonera! Niżej kilka przykładów z tego egzemplarza. W komplecie filtr.

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
czmielek

Powrót do Rozkolekcjonuję